Witam

Pierwszy wpis, tak na przywitanie

Witam na Trochę o Grach. To tutaj co 2 dni będzie pojawiać się Pigułka Newsów, czyli skondensowane podsumowania nowych informacji z gamedevu. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy i mnie nie znasz, zachęcam do sprawdzenia zakładki – O Mnie. Myślę jednak, że spory procent osób czytających to, to osoby kojarzące mnie z Twittera, gdzie już od ponad roku codziennie piszę newsy o grach.

Oprócz newsów na pewno na początku każdego miesiąca pojawiać się będą tutaj rozpisane najważniejsze daty premier gier na dany rozpoczynający się miesiąc. Za to na końcu każdego miesiąca pojawiać się będzie podsumowanie z najciekawszymi newsami. Dla każdego coś miłego. Także dla osób lubiących dłuższe formy coś się znajdzie. Większość konferencji związanych z grami będę tutaj komentował i podsumowywał. Czasami też mogą pojawić się recenzje gier.

Podsumowując, znajdziecie tutaj informacje od gracza dla graczy, a do tego w przeróżnych formach. Mam nadzieję, że zainteresowałem i zaprosić mogę do przeczytania pierwszej Pigułki Newsów. Życzę miłego czytania!

Spodobał ci się artykuł?

Możesz wesprzeć mnie na stronie buycoffee.to/rauqk i postawić kawę.
Zawsze ubarwi mi to dzień i zmotywuje do dalszego pisania.