O mnie

Paweł 'Rauqk' Kiełtyka

Nazywam się Paweł 'Rauqk’ Kiełtyka. Maluję cyfrowo, studiuję Grafikę oraz piszę newsy o grach i gamedevie.

Na co dzień piszę newsy na twitterze. Tutaj za to będą się pojawiać newsy w formie skondensowanych podsumowania newsów w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 6:00. Czasem też pojawią się także dłuższe formy jak recenzje gier czy podsumowania wydarzeń ze świata gier

Na czym i w co gram?

Od dzieciństwa jestem graczem grającym na PC, pierwszą moją konsolą był Nintendo Switch zakupiony w 2021 roku, a drugą zakupioną trochę później Playstation 4.

W co gram? We wszystko, w serduchu siedzą u mnie głównie indyki i RPG-i wszelakie.

Trochę o innych hobby

Kiedyś malowałem modele teraz maluję tradycyjnie i cyfrowo. Głównie ilustracje oraz concept arty. Zajmuję się także graphic designem.

Zbieram karty Magic The Gathering. Oprócz tego zaczytuje się w komiksach i interesuje się virtual photography w grach. Od wielu lat za to siedzę w papierowych RPGach. Przeważnie w klimatach fantasy i Zewu Cthulhu.

Osoby pomagające przy blogu

 
  • Podryban

  • Stillo

  • roziaku

  • Bejtz

Inne:

  • Roziaku – montaż filmów

  • SickAddict – pomoc techniczna

Postaw kawę!

Możesz docenić moją pracę i ubarwić mój dzień postawioną kawą na stronie buycoffee.

Social Media

Twitter

To tam znajdziecie codzienną dawkę newsów. Bardzo często też przedstawiam na twitterze swoje przemyślenia związane z właśnie ogrywanymi grami czy testowanym sprzętem.

Podcast

Na platformach podcastowych znajdziesz chociażby Pigułki newsów (a także część innych artykułów) w formie audio nagrywane przez wspaniałą społeczność z Discorda Psawua.

YouTube

Na kanale YT znajdziecie na początku każdego miesiąca "Premiery miesiąca" prezentujące tytuły jakie na nas czekają w najbliższych tygodniach.

Artystyczne Sociale

Bardzo dużo rozwijam się w kierunkach artystycznych - Digital Painting, Concept Art. Na Linktree znajdziesz chociażby linki do mojego portfolio na Artstation i Instagramie. Niektóre prace także nagrywam i tworzę timelapse'y, które następnie trafiają na Youtube'a.

Kontakt

Z chęcią odpowiem na wszelakie pytania, propozycje współpracy i oferty sponsoringu moich artykułów.

Współprace i polecane strony