Podsumowanie Xbox Developer_Direct 2024

Moja opinia o pokazie

Przyznam, że bardzo odpowiadają mi to jak wyglądają te pokazy Xbox Developer_Direct. Od początku było wiadomo co zobaczymy, nie było zawodu, a wręcz miło było spojrzeć na gameplaye gier, na które zdecydowanie warto czekać by przynajmniej rzucić na nie okiem. No i co najważniejsze otrzymać datę premiery Hellblade’a 2 – 21 maja.

Avowed - jesień 2024

Nowe RPGie od Obsidianiu otrzymało ponad 7 minut materiału prezentujący fragmenty gameplayu gry oraz kulisy powstania gry. Zapowiada się pełna kolorów gra fantasy z trochę drewnianą mimiką twarzy postaci. Wierzę jednak, że Obsidian zaoferuje wysoki poziom fabuł jak zawsze.

Senua's Saga: Hellblade 2 - 21 maja

Po długim oczekiwaniu otrzymaliśmy datę sequela Hellblade’a – 21 maja. Ninja Theory zaoferuje nam ponownie mroczną przygodę pełną głosów w głowie głównej bohaterki.

Visions of Mana - lato 2024

W grudniu na The Game Awards zapowiedziano Visions of Mana. Teraz w formie niespodzianki otrzymaliśmy gameplay i przybliżoną datę premiery – lato 2024.

Ara: History Untold - jesień 2024

Dla fanów Cywilizacji nadchodzi nowa strategiczna gra 4X od Xboxa. Ara: HIstory Untold jesienią zaoferuje nam stworzenie historii świata na nowo własną cywilizacją.

Indiana Jones and the Great Circle - 2024

Machine Games zaprezentowało pierwszy gameplay Indiana Jones and the Great Circle. Gra będzie grą akcji z perspektywą z pierwszej osoby. Jestem ciekaw, kiedy będziemy mogli zagłębić się w zagadki środowiskowe w starych świątyniach oraz pogonić biczem kilku nazistów.

Spodobał ci się artykuł?

Możesz wesprzeć mnie na stronie buycoffee.to/rauqk i postawić kawę.
Zawsze ubarwi mi to dzień i zmotywuje do dalszego pisania.