Pigułka newsów 20-22.05

Pigułki newsów dostępne są także w formie audio

Najgorętszy news

Studio Behaviour przygotowało wiele ciekawych informacji dla fanów Dead by Daylight. 13 czerwca do gry trafi nowy rozdział – End Transmission. Dodatkowo zapowiedziano, że do tytułu trafi sam Nicolas Cage, tutaj na więcej informacji poczekać musimy do 5 lipca.

Co ciekawe firma ogłosiła także, że powstają dwie gry, które rozszerzą uniwersum Dead by Daylight. Twórcy Until Dawn, czyli Supermassive Games tworzy grę single player skupioną na fabule, a Midwinter Entertainement grę multi.

Oficjalne

 • Bloober Team przedłużyło okres dostępności dema Layers of Fear do 31 maja. Wersja demonstracyjna dostępna jest na Steam.
 • Uwaga na spoilery! Do sieci wyciekł gameplay z zamkniętych beta testów Harry Potter: Quidditch Champions.
 • Oficjalnie zaprezentowano Playstation Access, czyli kontroler dla osób z niepełnosprawnościami. Nie wiadomo jednak, kiedy urządzenie będzie dostępne w sprzedaży. Więcej informacji znajdziecie tutaj.
 • Diablo IV otrzymało story trailer. Dla przypomnienia tytuł zadebiutuje 6 czerwca na wszystkich platformach oprócz Switcha.
 • System Shock Remake dostał nowy zwiastun przypominający o zbliżającej premierze – 30 maja.
 • Ogłoszono datę premiery AEW: Fight Forever – 29 czerwca. Gra ukaże się na wszystkich platformach.
 • Ogłoszono kontynuację Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases. Nowa odsłona tej serii kryminałów otrzymała podtytuł – The London Case. Premiera zaplanowana jest na 29 sierpnia na wszystkie platformy oprócz Switcha.

Plotki

 • Francuski youtuber – j0nathan przedstawił szczegóły Assassin’s Creed Mirage. Tytuł rzekomo ma ukazać się 12 października. Gra początkowo miała być dodatkiem do Valhalli, ale później jej rozmiar się zwiększył i stała się oddzielną produkcją na około 15 godzin zabawy.

  Zaoferować ma rozgrywkę bardzo podobną do tej z AC Origins i skupi się na zlikwidowaniu czterach głównych celów. Zaczynamy tak jak sugerował trailer jako zwykły złodziej, a w samej grze pojawi się system reputacji, który wpłynie na to jak postrzegają nas strażnicy w mieście. W produkcji nie będzie elementów mitologicznych i będzie mało fragmentów z czasów współczesnych. Nie będzie opcji dialogowych i nie będziemy mieli wpływu na fabułę.

 • Aktor głosowy – Matthew Porrett w wywiadzie wyjawił, że Alan Wake 2 ukaże się w październiku.

 • Według źródeł billbil-kun WRC 23 ukaże się 28 lipca. Nie wiadomo jednak kiedy tytuł zostanie zapowiedziany.

Spodobał ci się artykuł?

Możesz wesprzeć mnie na stronie buycoffee.to/rauqk i postawić kawę.
Zawsze ubarwi mi to dzień i zmotywuje do dalszego pisania.