Pigułka newsów 17-19.06

Pigułki newsów dostępne są także w formie audio

Najgorętszy news

Zapowiedziano alpha testy do gry ARC Raiders od Embark Studios. Jest to shooter PVPVE skupiony na walce z mechami w drużynach. Testy ruszą 29 września i zapisać się do nich można na karcie gry na Steamie.

Oficjalne

  • Striking Distance zapowiedziało, że dodatek fabularny do The Callisto Protocol: Final Transmission pojawi się 27 czerwca na PS5 oraz PS4, a na reszcie platform 29 czerwca.
  • Zapowiedziano, że Final Fantasy XVI otrzyma niewielką aktualizację w dniu premiery. Patch ma ważyć 300MB.
  • Współzałożyciel Rockstar Games – Dan Houser zapowiedział swoje studio Absurd Ventures. Powstał bardzo ciekawy film promujący firmę, który zdecydowanie polecam obejrzeć. Studio nie zamierza poprzestać na samych grach. Mają specjalizować się w narracji w mediach wszelakich: gry, książki czy powieści graficzne.

  • Ubisoft zapowiedział nową zawartość do Trackmanii nawiązującej do Assassin’s Creed Mirage. 19 czerwca pojawią się specjalne turnieje, skiny oraz 5 nowych torów.

Plotki

  • Jak podał Briar Diem – pracownik z Obsidian Entertainment, Avowed nie jest jeszcze w fazie alpha i graficznie gra może jeszcze sporo się zmienić.
    Ten news pojawia się jako plotka ze względu na to, że informacja została podana nieoficjalnie na forum rpgcodex.net.

Inne

  • Powstał mod wprowadzający do Mass Effect Legendary Edition kamerę z perspektywy pierwszej osoby. Oprócz zmiany kamery mamy usprawnione poruszanie się oraz walkę. Modyfikacja jest na razie we wstępnym etapie rozwoju i dostępna na stronie Nexusmod.
  • Pojawiło się fanowskie porównanie gameplayu Starfielda z 2022 roku do niedawno pokazywanego materiału gry.

Spodobał ci się artykuł?

Możesz wesprzeć mnie na stronie buycoffee.to/rauqk i postawić kawę.
Zawsze ubarwi mi to dzień i zmotywuje do dalszego pisania.