Pigułka newsów 04-06.05

Pigułki newsów dostępne są także w formie audio

Najgorętszy news

Hades II ukazał się we wczesnym dostępie na Steamie i Epic Games Store. Gra dostępna jest w cenie 138,99 zł. Dostała także nowy zwiastun.

Oficjalne

  • Ci Games ogłosiło, że w tym roku do abonamentu Game Pass trafią Lords of the Fallen oraz Sniper Ghost Warrior Contracts 2.  Poinformowano także, że projekt „Survive” może zostać opóźniony i nie ukazać się w przyszłym roku.
  • Twórcy Teminator: Survivors podali trochę szczegółów o swojej grze. Będzie to gra z perspektywą z pierwszej osoby, która skupi się na fabule, którą możemy przejść samotnie jak i w coopie do 3 osób. Produkcja powstaje na silniku Unreal Engine 5 i we wczesnym dostępie pojawi się 24 października na PC.
  • Ogłoszono, że od 17 do 29 maja odbędzie się darmowy okres próbny w Star Citizenie.
  • Sony zrezygnowało z wymaganego dla graczy Helldivers 2 połączenia konta Steam z PlayStation Network. Decyzja została podjęta po 200 tysiącach negatywnych komentarzy graczy na Steamie i wycofaniu gry w ponad 170 krajach, w których nie jest udostępniany PSN, a także przez ruch Steama, który umożliwił zwrot gry niezależnie od liczby przegranych godzin. W momencie pisania tego newsa oceny gry na platformie Valve poprawiły się dzięki ponad 160 tysięcy ocen pozytywnych od graczy.
  • 11 bit studios zapowiedziało stacjonarne testy w Warszawie ich najnowszej wydawanej gry Creatures of Ava. Więcej informacji poniżej.
  • Zapowiedziano datę premiery mobilnego (dostępnego też na Switchu) Star Wars Hunters – 4 czerwca. Będzie to darmowy arenowy shooter PVP.
  • Udostępniono zwiastun prezentujący pierwsze ujęcia na postać Homelandera z The Boys (tłumaczenie Ojczyznosław pozostaje w serduszku), który wkrótce trafi do Mortal Kombat 1.

Inne

  • Udostępniono nowy gameplay ogromnego moda Skybliviona, który przenosi Obliviona na silnik Skyrima. Planowaną datę premiery wyznaczono na 2025 rok.

Spodobał ci się artykuł?

Możesz wesprzeć mnie na stronie buycoffee.to/rauqk i postawić kawę.
Zawsze ubarwi mi to dzień i zmotywuje do dalszego pisania.